Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

خدمات

۱-خدمات برای خریداران و مصرف کنندگان سنگ های ساختمانی :
کاربرانی که به دنبال سنگ و یا باز دید از صفحه مجموعه مورد نظر خود میباشند میتوانند با ورود به بخش جستجوی پیشرفته سایت به درخواست خود دسترسی پیدا کنند. برای جستجوی سنگ شما میتوانید بر حسب اسم ، رنگ ، نوع و یا سایز درخواست مورد نظر خود را دنبال کنید ، ربات های وب سایت پس از جستجو، تامین کنندگانی را به شما معرفی خواهند کرد که شما پس از ورود به صفحه آن ها میتوانید سنگ مورد نظر خود را در جدول محصولات آن ها مشاهده بفرمایید.
افرادی که مصرف کننده دائمی سنگ های ساختمانی به حساب می آیند مانند سازندگان،معماران ، تاجران و … میتوانند با عضویت در سایت در بخش مشتریان برای خود جدول سفارشات تشکیل دهند ، تا درخواست آن ها برای تامین کنندگان و فروشندگان به نمایش دراید و آن ها بتوانند در اولین فرصت در صورت توانایی تامین درخواست مورد نظر، با شما ارتباط برقرار کنند.
    سنگ با ما خدمات نیروی انسانی برای مصرف کنندگان در صورت لزوم به درخواست آن ها در نظر گرفته است که شامل کنترل کیفیت سنگ خریداری شده توسط خریدار (برش دقیق - گونیا - بسته بندی و سورتینگ بر اساس نقشه معماری ) لازم به ذکر است که این بخش از خدمات رایگان نمیباشد و به صورت توافقی میان خریدار و گروه سنگ با ما قرار داد کتبی منعقد میگردد و پس از عقد قرارداد مسئولیت کنترل کیفیت به عهده گروه سنگ با ما میباشد و با مهر تاییدیه این گروه بر روی کالا ، بار در محل کار گاه تحویل داده خواهد شد و تا اتمام پروژه مربوطه نظارت مستقیم برای کنترل کیفیت و سرتینگ به عهده این گروه خواهد بود .در صورت تمایل به استفاده از این خدمه با مدیریت تماس حاصل کنید.
۲-خدمات برای تامین کنندگان سنگ های ساختمانی :
    گروه سنگ با ما برای کاربردی بودن این وب سایت سعی کرده است فضایی در دنیای مجازی برای معرفی و نمایش محصولات ، اطلاعات تماس و گالری تصاویر از مجموعه تامین کنندگان را در این وب سایت ایجاد کند تا صاحبان کسب و کار در این عرصه بتوانند سریعتر و راحت تر خود را به مخاطبان خود معرفی کنند و اطلاعات مربوطه به مجموعه خود را به نمایش بگذارند ، در همین راستا پکیج های پنلی متفاوتی در نظر گرفته شده است که به صورت رایگان و غیر رایگان کاربران میتوانند برای خود انتخاب کنند و به دست خود اطلاعات مربوطه را در صفحه شخصی ثبت کنند .

خدمات نیروی انسانی برای خریداران و تاجران
گروه نیروی انسانی* سنگ با ما* با کادری مجرب و مسلط بر زبان های انگلیسی، روسی برای جلب رضایت بیشتر مخاطبان خود خدماتی جانبی در نظر گرفته که شامل موارد زیر میباشد،لازم به ذکر است که برخی از موارد ذیل رایگان و غیر رایگان میباشند.
۱- استعلام موجودی سنگ مورد نظر مشتری از تامین کنندگان.(رایگان)
۲-مشاوره در معرفی بهترین سنگ های ایرانی و منابع تولیدی آن .(رایگان)
۳-استعلام لیست قیمت محصولات از تامین کنندگان بدون واسطه گری گروه سنگ با ما (رایگان)
۴-فیکس کردن قرار ملاقات ما بین مشتریان و تامین کنندگان.(رایگان)
۵- خدمات مترجمه زبان های انگلیسی و روسی.( روزانه ۵۰ $)
۶-تور بازدید از کارخانجات و انبارهای تامین کنندگان در ایران به همراه مترجم.
    ۶.۱ بازدید از کارخانجات و معادن اطراف تهران به همراه مترجم و حمل ونقل :روزانه ۱۰۰ $
    ۶.۲ بازدید از کارخانجات و معادن شهر های اصفهان و شیراز به همراه مترجم :روزانه ۱۲۰ $ لازم به ذکر است هزینه
های جانبی مانند محل اسکان و حمل و نقل به عهده مشتریان میباشد.
۷- کنترل کیفیت در صورت غیاب مشتری (فرآوری - سرتینگ - بسته بندی ) این گزینه به صورت توافقی میان گروه سنگ با
ما و مشتری به صورت کتبی تایین خواهد شد و پس از عقد قرارداد مسئولیت کنترل کیفیت به عهده گروه سنگ با ما میباشد .
خدمات ویژه برای تامین کنندگان :
تامین کنندگانی که دارای پکیج های الماسی و طلایی به صورت سالیانه میباشند ، در اکثر برنامه های تبلیغاتی گروه سنگ با ما ، با نمایش لوگو مجموعه همراه خواهند بود.