Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

اساس اقتصاد مقاومتی واحدهای تولیدی هستند

اساس اقتصاد مقاومتی واحدهای تولیدی هستند

اساس اقتصاد مقاومتی واحدهای تولیدی هستند

دسته بندی : اقتصادی وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی خطاب به فعالان تولیدی اظهار کرد که بی‌گمان اساس اقتصاد مقاومتی، واحدهای تولیدی هستند و باید در راستای این برنامه همت و تلاش شود.
به گزارش گروه خبری سنگ با ما به نقل از ایسنا، علی ربیعی در جلسه اقتصاد مقاومتی در بجنورد با تاکید بر اینکه اگر ما توقف کنیم کشورها از ما عبور خواهند کرد، اظهار کرد: بنابراین پنج تا ۱۰ سال زمان برای رشد و توسعه داریم و اکنون فضای بسیار خوبی در کشور برای این مهم فراهم شده است.
وی درباره برجام بیان کرد: برجام زمینه‌ای برای رشد و توسعه کشور بود که از این‌ رو باید از این فرصت برای توسعه کشور استفاده شود و می‌توان صادرات را با این ظرفیت توسعه داد.
ربیعی افزود: دولت همه مسائل در بخش‌های گوناگون را پیش‌بینی کرده البته در دولت برخلاف گذشته تصمیمات آنی گرفته نشده از این‌رو شاهد ثبات و آرامش در همه عرصه‌ها ازجمله نرخ ارز و بازار هستیم.
وی نقش اقتصاد مقاومتی در شکوفایی اقتصادی را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی بیشتر کار کنیم و وقت بگذاریم و اگر می‌خواهیم کشور به توسعه برسد باید به سمت عقلانیت رفته و با دنیا ارتباط برقرار کنیم.
ربیعی اظهار کرد: اساسا در راستای اقتصاد مقاومتی باید تغییرات صورت بگیرد و استان‌ها به‌ عنوان کانون حرکت در راستای تحقق این برنامه نقش بسیار مهمی دارند.
وزیر کا، تعاون و ورفاه اجتماعی با بیان اینکه اگر کرمان بعد از انقلاب خودش را رشد داده و یا اصفهان توسعه‌ یافته به دلیل حرکت‌های داخل استان بود، افزود: از این‌ رو باید تعصب‌های شهرستانی بخشی را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی کنار بگذاریم.